wędliny online, wędliny z podlasia, kiełbasa online, paczka wędlin online, sklep z wędlinami podlasie, wędliny ekologiczne z podlasia, wędliny bez chemii, wędliny tradycyjne, wędliny przez internet, swojskie wędliny online, swojska kiełbasa online, kiełbasa i wędliny podlasie

DOSTAWA I TRANSPORT

PEWNIE I BEZPIECZNIE

Z dbałością o DETALE

  • świeże produkty
  • bezpieczne opakowanie
  • utrzymanie odpowiedniej temperatury 
  • szybka dostawa
  • sprawdzeni partnerzy logistyczni 

Wędliny online – produkty mięsne z Podlasia

Zawsze stawiamy na jakość naszych produktów oraz ich bezpieczne transportowanie do Klientów. Dlatego też, przygotowując wędliny do wysyłki kurierem, stosujemy kilka ważnych zasad:

Przede wszystkim, wybieramy odpowiednie opakowanie – kartonowe pudełka, które mają idealne wymiary dla naszych produktów. Dzięki temu unikamy nadmiernego ruszania się wędlin podczas transportu. Oczywiście, dbamy również o to, aby pudełka były wystarczająco mocne i wytrzymałe, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktów w czasie przewozu.

Kolejnym ważnym aspektem jest izolacja termiczna. Stosujemy specjalne worki termiczne lub styropianową izolację, aby wędliny zachowały odpowiednią temperaturę w czasie transportu. Wewnątrz termicznej torby umieszczamy butelki z zamrożoną wodą, które spełniają funkcję chłodziwa. Ilość wkładów chłodzących wewnątrz paczki zależy od pory roku i wielkości zamówienia. Dzięki takim działaniom, jesteśmy pewni, że nasze wędliny dotrą do odbiorców w idealnym stanie. 

SYSTEM PAKOWANIA

Dbamy o wyjątkowy smak i jakość naszych produktów, ale także o to, aby każda paczka, którą dostajecie, była zapakowana z najwyższą starannością i uwagą.

Papierowa wyściółka: każda paczka naszych wędlin jest wyściółkowana specjalnym papierem, który nie tylko chroni produkty przed uszkodzeniami, ale wchłonie nadmiar wilgoci.

Folia termiczna: używamy folii termicznej, która utrzymuje odpowiednią temperaturę wewnątrz paczki przez cały czas transportu.

Wkłady chłodzące z wodą: są kluczowe w utrzymaniu optymalnej temperatury wędlin podczas dostawy. Umieszczamy je w worku termicznym wraz z naszymi wyrobami, a następnie szczelnie zaklejamy.

Pakowanie próżniowe produktów: wszystkie nasze wędliny są foliowane próżniowo.