wędliny online, wędliny z podlasia, kiełbasa online, paczka wędlin online, sklep z wędlinami podlasie, wędliny ekologiczne z podlasia, wędliny bez chemii, wędliny tradycyjne, wędliny przez internet, swojskie wędliny online, swojska kiełbasa online, kiełbasa i wędliny podlasie
Aktualności

SZYNKA BLISKA IDEAŁU – SZYNKA PIECZONA OD ŁAPIŃSKICH

Szynka idealna nie istn… zaraz, zaraz a próbowaliście już tej naszej? Oj, warto! Kruche, soczyste, idealnie doprawione mięso – na świąteczny stół i na codzień, na kanapkę, do sałatki, na ciepło i na zimno.

Staramy się inspirować Was kulinarnie, zachęcamy do przyjrzenia się składom żywności którą kupujecie na codzień, a to dlatego, że zalewa nas w dziesiejszych czasach jedzenie pięknie opakowane, nawet bardzo dobre w smaku, ale niestety o składach tak bylejakich, czy wręcz na dłuższą metę szkodliwych, że warto dokonując czasem niewielkich stopniowych zmian przyczynić się do poprawy jakości swojej diety a w konsekwencji i zdrowia.

Nasze wyroby mięsne Łapińscy mają krótkie składy, to doprawione naturalnymi przyprawami mięso z własnej hodowli. Jako jeden z elementów diety w towarzystwie warzyw, owoców i zbóż jest doskonałym wyborem dla naszego zdrowia a przy tym smakuje tak dobrze, że wybór naszych produktów staje się wręcz uzależnający 😉 Co potwierdzają historie zamówień online powracających, czy wręcz stałych już Klientów oraz oczywiście stali bywalcy naszych sklepów stacjonarnych za co serdecznie dziękujemy i z czego bardzo się cieszymy.

Wchodzimy powoli już w okres wielkanocny, powoli planujemy świąteczne potrawy i zakupy. Polecamy Waszej uwadze nasze wędliny i kiełbasy, a także kremowy pasztet domowy – sprawdzą się one doskonale na wielkanocnym stole.

Zamówienia online złożone do 26.03.2024 (wtorek) do 23:59 mają gwarancję dostawy na święta 🙂