wędliny online, wędliny z podlasia, kiełbasa online, paczka wędlin online, sklep z wędlinami podlasie, wędliny ekologiczne z podlasia, wędliny bez chemii, wędliny tradycyjne, wędliny przez internet, swojskie wędliny online, swojska kiełbasa online, kiełbasa i wędliny podlasie
Aktualności

Biała kiełbasa – nie tylko do żurku!

W tym okresie roku jeśli chodzi o kiełbasę to zdecydowanie króluje biała. Naszą z uwagi na bezpieczeństwo wysyłek przygotowujemy dla Was w wersji parzonej i uwierzcie na słowo… a nie, właściwie to po prostu zamówcie ją i sami spróbujcie – jest pyszna, smakuje wyśmienicie zarówno na ciepło w żurku oraz na zimno w towarzystwie wielkanocnego jaja.

Chcielibyśmy Was dziś dodatkowo zainspirować – my tę białą kiełbasę jemy także na śniadanie codzienne – na ciepło, z dobrym pieczywem i pomidorami lub marynatami, w zależności od pory roku i dostępności dodatków. Ale także bywa u nas na obiad lub ciepłą kolację, podsmażana na zeszklonej cebulce.

Ostatnio próbowaliśmy również domowego burgera “wielkanocnego” z białą kiełbasą, jajem sadzonym, sosem majonezowo – twarogowym, prażoną cebulką i szpinakiem w dobrej bule 😉

Oczywiście, nie wyobrażamy sobie bez niej wielkanocnego stołu, to niekwestionowana królowa żurku, podawanego dodatkowo z jajem i na przykład w chlebie.

Dołożymy wszelkich starań, by sprostać ilości Państwa zamówień tej kiełbaski i innych naszych wyjątkowych wyrobów mięsnych przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Zamówienia z gwarancją dostawy przed świętami przyjmujemy do 26.03.2024 do 23:59.